Pisanie tekstów piosenek na zamówienie

Tekściarz to osoba, która pisze piosenki. Posiada w tym zakresie wiedzę i doświadczenie - wie, jak zbierać słowa, jak tworzyć ich rytm, jak używać metafor. Rozumie, czego chce publiczność, które frazy mogą przyciągać, jaka linijka najlepiej może dać się zapamiętać. Walczą ze słowem każdego dnia, testując i bawiąc się nim, by stworzyć najlepsze teksty piosenek.

Jestem tekściarzem i moje zadanie to pisanie piosenek na zamówienie. Mam w tym zakresie wiele lat pracy za sobą i długą listę już gotowych tekstów. Tworzę jednak także na zamówienie, oferując współpracę artystom, producentom, managerom. Chcę współpracować z zespołami i wokalistami solo, wierząc, że moje umiejętności mogą się przydać każdemu.

Moja oferta

Podzieliłem swoje teksty na trzy grupy, dzięki którym najłatwiej będzie się moim klientom zapoznać z propozycją. Są to teksty uniwersalne, które z powodzeniem sprawdzą się w wielu gatunkach muzycznych, a także poezja śpiewana oraz teksty do jakże popularnego disco-polo. Chętnie podejmę się również innych wyzwań. Gwarantuję współpracę na jasnych warunkach. Liczy się dla mnie satysfakcja klienta. To Ty musisz być dumny z piosenek, które śpiewasz, ponieważ to Ty będziesz wykonywał je przed swoją publicznością. Moim zadaniem jest pomóc Ci w Twojej karierze.

Pełna oferta obejmuje:
  • pisanie tekstów piosenek na zamówienie w języku polskim,
  • tworzenie tekstów do istniejących podkładów i muzyki,
  • teksty solo,
  • teksty piosenek na zamówienie, na różne okazje.

Skontaktuj się ze mną!

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy ze słowem, szeroką ofertę tekstów gotowych oraz ogrom umiejętności, które ułatwiają mi tworzenie kolejnych. Cechuje mnie indywidualne spojrzenie na każdego klienta, a także maksymalne skupienie podczas pracy. Moje teksty są dostarczane terminowo, a w pracy kieruję się rzetelnością. Zapoznaj się z moją propozycją i jeśli chcesz skorzystać z któregoś z tekstów - skontaktuj się ze mną! Podejmę współpracę z zespołami, a także wokalistami, chętnie z producentami. Razem ustalimy cenę usługi oraz czas jej wykonania. Poznajmy się lepiej!